Artiklid

Projekt „NEET – Networking Entrepreneurship Education Teachers“ ehk „Ettevõtlusõppe õpetajate võrgustiku loomine“

Rakvere Gümnaasium juhib Nordplus Juniori programmist rahastatavat projekti „NEET – Networking Entrepreneurship Education Teachers" ehk „Ettevõtlusõppe õpetajate võrgustiku loomine".

Projekt toob kokku Rootsi ja Eesti majandusõppe õpetajad, keskendudes õpilasfirmade juhendamise temaatikale. Projekti käigus tutvuvad kahe Stockholmi kooli (Bromma Gymnasium ja Rudbeck Sollentuna Gymnasium) ja viie Lääne-Virumaa gümnaasiumi (Rakvere Gümnaasium, Rakvere Reaalgümnaasium, Kadrina Keskkool, Tapa Gümnaasium, Kunda Gümnaasium) majandus- ja ettevõtlusõpetajad üksteise tööga õpilasfirmade juhendamisel. Õppereisid Stockholmi ja Lääne-Virumaale viiakse läbi 2016/2017 õppeaasta jooksul.

Projekt kestab 2016. aasta augustist kuni 2017. aasta augustini ning Nordplus Junior programm toetab mobiilsusprojekti 8220 euroga.

Nordplus Junior RGB EN