Head Rakvere Gümnaasiumi õpilased, lapsevanemad, õpetajad, koostööpartnerid

Täna, 21.novembril sai kooli juhtkond teavituse, et meie kooli algklasside majas töötaval õpetajal on kinnitatud Covid-19 testi tulemus.

Tulenevalt Terviseameti soovitustest viiruse leviku peatamiseks õpivad Tallinna tänava õppehoone õpilased 23.novembrist kuni 04.detsembrini distantsõppel.

Kooli poolt edastati Terviseametile klasside nimekirjad, klassijuhatajad võtavad õpilaste peredega ühendust ja selgitavad lähikontaktsetele koduse isolatsiooni reegleid.

Kallid 1.-5.klasside tüdrukud ja poisid,

järgmised kaks nädalat tuleb teil õppida ja puhata kodus. Sellel perioodil ei tohi te käia trennis, huvikoolides ega kohtuda sõpradega. Olen täiesti kindel, et te olete väga tublid ja nii hoiame ära viiruse leviku ning saame kahe nädala pärast taas kokku.

Austatud 1.-5. klasside õpilaste vanemad,

palun selgitage oma lastele viiruse leviku peatamiseks vajalikku käitumist - kaks nädalat ei tohi lapsed käia trennis, huvikoolides ega kohtuda sõpradega. Teiega hoiavad ühendust teie lapse klassijuhatajad.

Kõigile õpilastele on ette nähtud selle perioodi toidupakk.

Palume kõigil vanematel hiljemalt esmaspäevaks, 23.novembriks kell 9.00 teavitada toidupaki soovist oma lapse klassijuhatajat.

Toidupakid saab kätte kolmapäeval, 25.novembril Tallinna tänava koolimaja sisehoovist kella 12.00-16.00. Tänan kõiki partnereid koostöö eest!

Head õpetajad, soovin teile rahulikku meelt.

Palun kõigil jälgida oma tervist, kui peaksid ilmnema haigussümptomid, võtke koheselt telefonitsi ühendust oma perearstiga.

Äärmiselt vastutustundliku käitumisega hoiame ära viiruse edasise levimise.

Palun tutvuge Terviseameti käitumisjuhised 14-päevaseks jälgimisperioodiks.

Koroonaviiruse alane lisainfo on leitav:
Terviseameti leheküljelt https://www.terviseamet.ee/et/uuskoroonaviirus
Koroonakriisi leheküljelt https://www.kriis.ee/et/-koroonaviirus