Eesti parimad kreatleedid ja võidukad muinasjutustajad õpivad meie koolis!

Reedel, 9. aprillil toimus Junior Achievementi pidulik veebiaktus tänavuste majandusvõistluste parimate väljakuulutamiseks. Meie kooli õpilased olid tõeliselt tublid!

Ettevõtlusmuinasjuttude konkursile laekus tänavu 197 muinasjuttu. Kirjutada tuli muinasjutt, mis räägib ettevõtlusest ja selle mõjust keskkonnale. Muinasjutu võis esitada tekstina, kuuldemänguna või videoklipina. Võitjad kuulutati välja kahes vanuseastmes.

Nooremas vanuseastmes (4.-6. kl) saavutas II koha Elise Bobõlski (6.b)
Vanemas vanuseastmes (7.-9. kl) saavutasid I koha Ainar Tropp (9.c) ja Mikk Bobõlski (9.b)
Vanemas vanuseastmes (7.-9. kl) saavutas III koha Remi-Alan Limbak (8.c)

Kõiki võidukaid muinasjutte saab lugeda või kuulata siit: http://ja.ee/sundmused/ettevotlusmuinasjutt.html

Samal üritusel kuulutati välja tänavuse riikliku majandusvõistluse Creatlon võitjad. Creatlon on võistlus, kus tuleb näidata õppeaasta jooksul toimuvates erinevates etappides majandusalaseid teadmisi, lahendada loominguliselt probleemülesandeid, koostada miniuurimus jne. Kokku oli sel aastal 5 mahukat ülesannet, mida tuli oktoobrist märtsini täita.

Ülitihedas võistluses tulid meie kooli noormehed Ainar Tropp (9.c) ja Mikk Bobõlski (9.b) tänavuse Creatloni võitjateks, saavutades 90,9 punktiga I koha.

Õpilasi juhendas Reet Bobõlski, erinevates Creatloni voorudes toetasid noormehi Aili Teedla, Sirje Trahv ja Külli Tropp.