Rakvere Gümnaasium

A+ A A-
07
06

Klassiga Eismal

11.r klassiga käisime 3. ja 4. juunil Eismal. Esimesel päeval oli plaan umbes kolm tundi sisustada füüsika õpikojaga, mida juhendas Eero Uustalu. Õpikojas tutvustas Eero mis on valgus, spektraalanalüüsi põhimõtteid ja selle töötamist. Pärast seda tegime ühiselt keemiaõpetaja Liisa Eeroga jäätist. Kõik jäätise koostisosad sai igaüks ise valida, sisse sai lisada šokolaadi, maasikaid ja kakaod ning julgemad lisasid oma jäätisele lausa kõiki koostisosi. Polnud mitte kedagi, kes poleks isetehtud jäätist taevani kiitnud.

Ühiselt grilliti hilisõhtuni kuni süüdati mere äärde lõke, mille ääres päikeseloojangut vaadati. Veel nauditi toredat seltskonda, mängiti mõttemänge ning südaöö saabudes üllatati ja õnnitleti sünnipäeva puhul Emilyt. Sünnipäevalaps oli sellest pisarateni liigutatud ja tänas kõiki osalisi kogu südamest. Unetutel õnnestus lõkke ääres istudes ära näha ka päikeseloojang. Mõni magas nii sügavalt, et jäi lausa ilma hommikusöögist, aga oli ka neid, kes olid õpilasele kohaselt juba kell 7.00 ärkvel. Pärast hommikusööki saime kõik veel viimast korda kokku, jätsime üksteisega hüvasti ja suundusime tagasi kodu poole, kes autoga, kes rattaga. Kokkuvõttes oli Eisma sõit väga armas üritus, nagu klassireisid ikka on.

Kaarel Parve ja Robin Kütt
11.r klass
4. juuni, 2021

Rakvere Gümnaasium | Vabaduse 1, Rakvere 44316, Estonia
Tel + 372 32 23 684 
E-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Registrikood: 75025182

© Rakvere Gümnaasium | kõik õigused kaitstud.