Pronksmedalid EKSL-i teatejooksu võistlustel

Eesti Koolispordi Liidu teatejooksu võistlustel saavutasid meie õpilased 6.-9 .klasside pendelteatejooksus III koha ning 10.-12. klassi õpilased maastikuteatejooksus III koha. 10.-12. klassi õpilased tulid üldkokkuvõttes III kohale ning 1.-9. klassi õpilased 4. kohale.

6.-9. klassi pendelteatejooksu võistkonda kuulusid:

Hedvig Altmäe, Mirel Väli, Marelle Valliveere, Linell Saarne, Sandra Rätsep, Ragmar Saukas, Karl Martin Kukor, Andreas Vallandi, Mart Nõmmik, Kristjan Soidla

10.-12. klassi võistkonda kuulusid:

Christin Marleen Rõõm, Kaireen Penek, Triinu Vassiljeva, Agne Pillesaar, Emilia Sophia Runnel, Lisett Tokovenko, Rasmus Floren, Markus Jõgi, Kris Sipolainen, Holger Altmäe, Brent Janno, Oliver Balõtšev, Martin Balõtšev, William Lepik.

Vaata infot 1.-5. klassi õpilaste osalemise kohta SIIT

Kiidame tublisid jooksjaid!