Õuesõpe koostöös Soome saatkonnaga

24. septembril oli Vabaduse tänava õppehoone siseõues kooliperele tutvumiseks üleval Soome saatkonna koostatud ringmajanduse näitus, mis kutsub üles tegema rohelisemaid valikuid.

Kooli sisehoovi püstitatud telgis toimusid õuesõppetunnid. Meie õpilastel oli hea võimalus tutvuda näitusel väljapandud toodetega ja saada informatsiooni ringmajandusest. Näituse külastajatel oli võimalus vastata viktoriini küsimustele.

Õpilastega kohtus Soome suursaadik härra Timo Kantola, kes julgustas näitusel väljapandud tooteid uurima, küsimusi esitama.

Täname Soome saatkonda ja suursaadikut koostöö eest!

Järgmise nädala alguses on näitus uudistamiseks üleval meie kooli Tallinna tänava õppehoones.