Osalemine KIK-i projektis "Rahvuspargid Eestis"

4.-6. oktoobril on kõigil meie kooli 9. klasside õpilastel võimalik KIK-i projekti "Eesti rahvuspargid" raames külastada Lahemaad.

Esimene külastus toimus 4. oktoobril, osalesid 9.B ja 9. D. Päev algas Lahemaa külastuskeskuse Palmse õppeklassis, kus toimus sissejuhatav tund,
mille käigus vaatasime videot ning otsisime muuseumist vastuseid rahvusparkide kohta esitatud küsimustele. Seejärel uurisime millistest osadest
Lahemaa rahvuspark koosneb ning millised huvigrupid selle territooriumil tegutsevad. Saime teada, et kõige haruldasem kaitsealune liik Lahemaal
on ebapärlikarp.

Pärast sissejuhatavat õppetundi külastasime Jaani-Tooma suurkivi, Purekari neeme ja Nõmmeveski juga.

Oli huvitav päev, mille käigus saime viibida looduses ja omandada uusi teadmisi väljaspool koolimaja.