Spordinädalal koguti kilomeetreid

Spordinädal algas 20. septembril murdmaajooksu võistlusega Palermo metsas. Vastavalt vanusele selgitati parimad jooksjad distantsidel 600 meetrit kuni 3,4 kilomeetrit.

Nädala jooksul osaleti nii heategevusjooksul kui ka maakondlikel ning vabariiklikel jooksuvõistlustel.

Spordinädala suurimaks ettevõtmiseks oli kilomeetrite kogumine Palermo metsas. Iga õpilane sai valida omale kolme päeva hulgast ühe sobiva päeva ning liikuda Palermo metsas 60 minutit. Arvestust peeti nii klasside vaheliselt kui ka individuaalselt.

Kolme päeva jooksul osales kilomeetrite kogumises kokku 315 õpilast/õpetajat ning koguti 1759,08 kilomeetrit. Keskmiselt liiguti tunnis 5,58 kilomeetrit.

Parimaks klassis 6.-9. klasside arvestuses osutus 7.c klass, kes saab auhinnaks AQVA veekeskuse külastuse ning 10.-12. klasside arvestuses 11 hm klass, keda ootab 2 tundi ühist tegutsemist koos Luureretked OÜ ga.

Väikese eriauhinna saavad 30 tublimat liikujat erinevatest klassidest!

Kiitus kõikidele osalejatele ning järgmiste liikumisteni!