Algas Lääne-Virumaa koolide mälumängu turniir

6. oktoobril toimus 21. Lääne-Virumaa koolide mälumänguturniiri avamäng. Osalema olid tulnud õpilased Haljala Koolist, Kadrina Keskkoolist, Kunda Ühiskümnaasiumist, Rakke Koolist, Rakvere Eragümnaasiumist, Rakvere Gümnaasiumist, Vinni-Pajusti Gümnaasiumist ja Väike-Maarja Gümnaasiumist. Gümnasistide võistkondi oli 8 ja põhikooli õpilaste võistkondi 7. Küsimused koostasid Tauno Tihti ja Andres Pulver. Põhikooli õpilaste hulgas pälvis esikoha Vinni-Pajusti Kalamehed+naine. Järgnesid Väike-Maarja Ülemkogu ja Rakvere Gümnaasiumi Tühik. Gümnasistide hulgas oli esikolmik Rakvere Gümnaasiumist: Kandikutaadid, RG gnoomid ja RG11.