1.-8. ja 10.-11. klassi õpilastel algas suvevaheaeg

Täna toimus Vallimäel Rakvere Gümnaasiumi koolilõpu aktus 1.-8. klassidele. Õpilased said kiidukaardid ja muusikalisi vahepalasid esitasid Krista Lindre laululapsed.

10.-11. klasside aktus toimus Vabaduse tn aulas. Aktusel tunnustati tublimaid õpilasi ja õpetajaid, esinesid RG rahvatantsijad, juhendaja Maie Karus. 11. klassi õpilane Maia Länik kandis ette Rita Priiman-Kapperi luuletuse "Elu".

Aktustel kandis Eesti lippu Kristjan Tropp, assisteeris Robin Kütt. Rakvere Gümnaasiumi lippu kandis Markus Ljaš, assisteerisid Marin-Brith Põldma ja Sirle Übius. Tungalt kandis Keven Veiler, assisteeris Hedvig Altmäe.

Ilusat suvepuhkust!