Õpilased tutvustasid kaaslastele oma loovtöid

Aprilli viimasel nädalal toimus loovtööde kaitsmine. Loovtööde tegijad on peamiselt 8. kl õpilased. Käesoleval aastal otsustasid mõned 7. kl õpilased kasutada võimalust loovtöö varem ära teha.  Koolimajas sai neil päevil näha mitmesuguseid eripalgelisi asju. Mõni inimene tuli kooli enda restaureeritud kapiga, teine oli valmistanud pingi, kolmas puust mõõga, neljas mudellennuki, viies periskoobi... Teine grupp esitlusi oli valmistatud videote põhjal: ürituste tutvustused, rattatrikid. Kolmas grupp töid keskendus ürituste läbiviimisele: ujumisvõistlused, jalgpalliturniir, orienteerumismäng linnas jne. Neljas grupp oli selline, kes oli teinud mitmesuguseid vahvaid katseid alates sambla kasvatamisest linnupuurile kuni spektraalanalüüsini. Ei puudunud ka kaunid kunstid.

IMG 6438IMG 6440IMG 6452IMG 6465